536-458-327 - Nasza Infolinia czynna jest do godziny 18.00

Staż na rynku Polskim

Dobry dostawca części to pewny dostawca, czyli taki, który jest obecny na rynku od lat i posiada odpowiednie doświadczenie oraz znajomość potrzeb swoich klientów. Wieloletnia działalność na rynku jest równoznaczna z tym, że klienci darzą takiego dystrybutora zaufaniem. Znajomość potrzeb z kolei daje mu rozległą wiedzę na temat wielu różnych producentów na rynku, oferujących części zamienne.

Szeroki wybór towarów i korzystne ceny

Profesjonalny dystrybutor AUTO-MACHA śledzi uważnie pojawiające się nowości, aby móc oferować szeroki i jak najlepszy asortyment akcesoriów motoryzacyjnych. Części do poszczególnych układów zaś nabywa od uznanych producentów, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować produkty najwyższej jakości.

Jakość produktów zaś musi iść w parze z ich ceną. Koszty zakupu towaru i jego jakość powinny zachowywać odpowiednie proporcje.  Ponadto dobry dostawca to taki, który swój model biznesowy opiera na długotrwałych relacjach z klientami i dbając o nie, oferuje m.in. zniżki dla swoich stałych klientów.

Posiadanie własnego, rozwiniętego centrum AUTO-MACHA oraz sieci oddziałów, wyposażonych w odpowiednią powierzchnię magazynową, umożliwia dostawcy zapewnienie najwyższej jakości usług. Współpraca z takim dystrybutorem może bowiem odbywać się sprawnie oraz w sposób komfortowy dla klienta. Własna flota samochodowa zapewnia dostawę wszelkich niezbędnych produktów. Ponadto, dysponując własną flotą, dystrybutor jest w stanie zagwarantować dostawę do klienta końcowego z częstotliwością sięgającą od 3 do 5 razy na dzień. Taką ciągłość dostaw, zapewniają również partnerskie umowy warsztatowe.

preloader