536-458-327 - Nasza Infolinia czynna jest do godziny 18.00

Auto Moto Arena 2018 (AMA) to już V edycja tej popularnej imprezy, będącej największym motoryzacyjnym show w północno-wschodniej Polsce. Każde kolejne wydanie AMA ma coraz szerszy zakres i coraz większy rozmach, dzięki czemu cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno wśród Wystawców, jak i Gości. Miniona IV edycja zebrała doskonałe opinie, a zawarte podczas niej transakcje wyniosły ponad 2mln. Auto Moto Arena 2018 to wydarzenie otwierające sezon motoryzacyjny w Polsce, podczas którego w marcowy weekend gorące serce motoryzacji będzie biło właśnie w Expo Mazury! To właśnie tu wspólna pasja połączy motocyklistów i kierowców samochodów, fanów driftu i offroadu, miłośników oldtimerów i sportowych aut. Tutaj posłuchasz, jak „gada” nowoczesna rajdówka i stary Harley. To tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – od auta prosto z salonu po choinkę zapachową. AMA to przede wszystkim wielkie motoryzacyjne show. Będzie tu można nacieszyć oczy zapierającymi dech w piersiach pokazami, spotkać się z największymi polskimi gwiazdami sportów motorowych, a także nauczyć się poprawnej reakcji na drodze. Krótko mówiąc – będzie się działo!

 

W dniach 17-18 marca 2018r. w halach Expo Mazury w Ostródzie odbyła się edycja targów motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Impreza od samego początku swojego istnienia cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród zwiedzających.W przeciągu dwóch dni targowych można było zobaczyć ponad 200 samochodów i motocykli – od najnowszych modeli, aż po wiekowe klasyki.
Podczas targów swoją ofertę zaprezentowali dealerzy takich marek samochodowych jak: BMW, Dacia, Ford, Hyundai, Isuzu, Mini, Mitsubishi, Peugeot, Skoda, Tesla, Toyota, Renault i Volvo, motocykle były natomiast reprezentowane przez marki: Indian, Kawasaki, KTM i Yamacha. Na Auto Ogromną popularnością cieszyły się również pozostałe dwie strefy tematyczne, gdzie zaprezentowane zostały pojazdy osób prywatnych – zgłoszonych indywidualnie, bądź zrzeszonych w różnego rodzaju stowarzyszeniach lub klubach. Pierwszą z nich była debiutująca w halach Expo Mazury na tak szeroką skalę wystawa pojazdów klasycznych – Auto Moto Classic – gdzie zaprezentowano ponad 50 klasycznych pojazdów. Drugą była strefa, w ramach której podziwiać było można samochody i motocykle, które na co dzień startują w rajdach i innych zawodach, a także auta, które zostały poddane tuningowi
Wyżej wymienione strefy były również areną największych atrakcji Auto Moto Areny. Z wielkim hukiem rozpoczął się zorganizowany w strefie tuningu Motohusaria konkurs na najgłośniejszy wydech samochodowy.
Auto Moto Areny okazała się dużym sukcesem, który rokuje dalszy rozwój tego wydarzenia. Liczba odwiedzających świadczy o dużym zainteresowaniu mieszkańców regionu imprezami o podobnym charakterze, a obecność wśród zwiedzających osób z innych części Polski wskazuje, że kolejne edycje Auto Moto Areny mogą w przyszłości stać się wizytówką Ostródy i całego regionu.

DZIEKUJE BARDZO ZA ZAINTERSEOWANIE
ZESPOL AUTO-MACHA

Symulator Dachowania

https://youtu.be/3LlAuq_wwc0

preloader