Czas realizacji

Większość zamówień dostarczana jest w przeciągu 1-3 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłki dostarczać jak najszybciej.

Przy zamówieniach opłacanych on-line „przelew” oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na koncie bankowym. W przypadku zamówień opłacanych przelewem zwykłym, odnotowanie płatności może potrwać do 2-3 dni roboczych.

Po nadaniu przesyłki, kurier podejmuje dwukrotną próbę doręczenia pod wskazany adres dostawy. W przypadku nieobecności klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia, zostaje ono odesłane do magazynu sklepu internetowego.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 15:00.