536-458-327 - Nasza Infolinia czynna jest do godziny 17.00

Wysyłka

Opcje dostawy produktów

WYSYŁKA

Większość zamówień dostarczana jest w przeciągu 1-3 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. Dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłki dostarczać jak najszybciej.

Przy zamówieniach opłacanych on-line „przelew” oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na koncie bankowym. W przypadku zamówień opłacanych przelewem zwykłym, odnotowanie płatności może potrwać do 2-3 dni roboczych.

Po nadaniu przesyłki, kurier podejmuje dwukrotną próbę doręczenia pod wskazany adres dostawy. W przypadku nieobecności klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia zamówienia, zostaje ono odesłane do magazynu sklepu internetowego.

ODBIÓR OSOBISTY

Zamówione towary można odbierać osobiście w punkcie odbioru w Łódz, po wcześniejszym złożeniu zamówienia online lub telefonicznie. Wystarczy w tym celu wybrać w koszyku opcję „Odbiór osobisty w siedzibie firmy”.


UWAGA! Prosimy, aby po przesyłki zgłaszali się Państwo dopiero po otrzymaniu od nas maila lub telefonu z informacją, że zamówienie gotowe jest do odbioru. Średni czas realizacji zamówienia z opcją odbioru osobistego wynosi do 24h.

Punkt odbioru osobistego w Łodzi mieści się przy ulicy Piłsudskiego 135. Zamówione części ze statusem „Gotowe do odbioru” można odbierać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.
Przed odebraniem przesyłki mogą Państwo ją rozpakować w celu obejrzenia towaru.

Przesyłkę należy odebrać w ciągu 3 dni od otrzymania maila lub telefonu z informacją o możliwości odebrania zamówionego towaru. Przesyłki, które nie zostaną odebrane w wyznaczonym terminie odsyłamy do magazynu, a zamówienie anulujemy.

preloader