Wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera INPOST.

Większość zamówień dostarczana jest w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia.

Koszty dostawy
13,00 zł dla zamówień kurierem opłaconych on-line oraz przelewem zwykłym (odnotowanie płatności w przypadku przelewu zwykłego może potrwać do 1-2 dni roboczych).
22,00 zł dla zamówień kurierem płatnych za pobraniem.
Dostawa za 0 zł dla wszystkich zamówień równych lub przekraczających wartość 700 zł w przypadku paczek dostarczanych przez firmę kurierską.

Wyjątek stanowi dostawa elementów karoseryjnych oraz części wymagających dodatkowych działań logistycznych (np. akumulatorów). Są to przesyłki gabarytowe, których koszt przesyłki lub zwolnienie z niej może być wyceniane indywidualnie przez AUTO-MACHA. W przypadku zamówień na „części gabarytowe”, czyli o znaczących wymiarach – głównie elementów karoserii doliczane są następujące opłaty dodatkowe do podstawowego koszu wysyłki wskazanego powyżej:

40 zł brutto (wysyłka akumulatorów)
50 zł brutto (wysyłka zderzaków, błotników, nadkoli, pasów przednich)
50 zł brutto (pokrywy silnika i inne wielkogabarytowe części karoseryjne)

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail lub sms z numerem listu przewozowego.

Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, pozostającego do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 15:00. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce Kontakt.

preloader