536-458-327 - Nasza Infolinia czynna jest do godziny 18.00

1 2 | Części Samochodowe Łódź

Koniec roku to czas podsumowań i postanowień. Swoimi przemyśleniami podzielił przedstawiciel firmy AUTO-MACHA ŁÓDŹ, także Prezes Zarządu – Bartłomiej Kukulski.

W historii 2018 działo się:

„Na pewno największe wydarzenie w życiu firmy to stworzenie punktu odbioru części (mam tu na myśli środowisko regionu łódzkiego. Lokal oraz towarzyszące klienci AUTO-MACHA odwiedziło 40 000 osób. To pokazuje, że cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością.

Mijający rok podsumował, FILIANT REGIONU LODZKIEGO Prezes Zarządu AUTO-MACHA LODZ:

– „Mogę śmiało powiedzieć, że dla AUTO-MACHA to kolejny udany rok. Wciąż rośniemy szybciej niż rynek, co ma odzwierciedlenie w oczekiwaniach naszych klientów. Powiększamy sieć dystrybucji. W 2019 roku mamy otworzyć kolejny oddział na terenie Warszawy, a filia Łódź już teraz zmieniło lokalizacje, co oznacza większe magazyny, wyższy poziom obsługi klienta oraz wygląd właściwy do pozycji firmy na rynku.

Wszyscy jesteśmy świadkami zmian, jakie dokonują się na rynku usług. Coraz ciężej jest utrzymać się na rynku tzw. „monokulturom”, czyli firmom świadczącym wąski zakres usług (np. opony). Dzisiaj warsztat musi być wielomarkowy, świadczyć szeroki wachlarz usług, musi inwestować w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. To duże wyzwanie dla nas który musi sprostać potrzebom swoich klientów.

Dlatego też rok 2018 to dla AUTO-MACHA konsekwentna realizacja oraz powiększenie asortymentu. Zgodnie z powyższą strategią znacznie zwiększyliśmy nasze udziały w sprzedaży akumulatorów, środków smarnych, chemii warsztatowej czy też części karoseryjnych i szyb samochodowych. Zrealizowaliśmy zapowiedzi o zwiększeniu udziału w sprzedaży opon. Dostosowaliśmy ofertę osobowa do oczekiwań rynku, co znacząco przełożyło się na wzrost obrotów.
Korzystając z okazji zbliżających się Nowego Roku chciałbym złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, aby te nadchodzące dwanaście miesięcy były dla Państwa czasem wykorzystania wszystkich szans, jakie przynosi nam codziennie życie i abyśmy za rok, gdy znów będziemy dokonywać bilansu upływającego czasu, mogli stwierdzić, że czas ten nie był stracony.”

DZIĘKUJE BARDZO ZA WSPÓŁPRACE
BARTŁOMIEJ KUKULSKI
FILIANT REGIONU LODZKIEGO.

preloader