O nas

 

Firma AUTO-MACHA został założona przez Bartłomieja Kukulskiego w 2017 roku. 


Pierwsza lokalizacja firmy znajdowała się w małym mieszkaniu w budynku na Łódzkim Widzewie.

W małym mieszkanku znajdowało się biuro. W tym tez pomieszczeniu były przygotowywanej wszystkie części na wysyłkę oraz odbiór osobisty.  Gdy Klienci nie odbierali sprowadzonych części – były składowane w na pawlaczu bądź też w przynależnej komórce. Śmiało można powiedzieć, iż był to pierwszy nasz magazyn. 

 

końcówce lat 2017 roku byliśmy zmuszeni do podnajęcia własnego garażu, gdzie mogliśmy przechowywać oraz magazynować części dla warsztatów. 

 

Początkiem 2018 roku stworzyliśmy własny Punkt odbioru części samochodowych pod nazwa “AUTO-MACHA Filia Łódź” gdzie klient indywidualny może przyjść do nas i odebrać swoje zamówione części.

Wraz ze wzrostem zainteresowania ofertą do firmy dołączyli klienci prowadzące swoje firmy bądź też własne warsztaty samochodowe. – którzy po dziś dzień są współtwórcami rozwoju firmy.
 

  #Pasja 
Nasza praca jest naszą pasją, dlatego pracujemy z przyjemnością i dużym zaangażowaniem. W oczywisty sposób przekłada się to na jakość naszych usług i efektywność działania. 

#Doświadczenie 
Nasz zespół ekspertów AUTO-MACHA potrafi przygotować niemal każde zamówienie sprzyjające klientowi. 

#Jakość 
Szczególną wagę przywiązujemy do jakości i stabilności naszych rozwiązań. W każdym zamówieniu przewidujemy czas na dokładne zapewnienie komfortu klienta. 

#Indywidualne podejście
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, z dbałością analizujemy potrzeby klienta. Bardzo ważny jest dla nas dialog z klientem. 

#Otwartość i elastyczność 
Jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zamówienie związane z rynkiem motoryzacji. Nie boimy się wyzwań. Jedyną granicą jest dla nas ludzka wyobraźnia. 

#Dynamika i szybkość działania
Jesteśmy szybcy oraz dynamiczni w podejmowaniu decyzji. Nie tworzymy sztywnych procedur działania i zbędnej biurokracji. Dzięki temu działamy szybko i skutecznie.