536-458-327 - Nasza Infolinia czynna jest do godziny 18.00

PODSUMOWANIE ROKU 2016 W AUTO-MACHA
Rok 2016 w AUTO-MACHA był dość intensywny, pełen nowych ciekawych partnerstw i wydarzeń. Jeśli jednak mielibysmy wskazać jeden największy sukces, byłoby to ułatwienie kontaktu z klientem. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami tamtego roku;stworzyliśmy centrum monitorowania przesyłek.Usluga ta pozwala na pelna kontrole klientowi nad zamówionym towarem z naszego sklepu online.To nasz wielki sukces.

Największa porażka 2015

Porażki szczęśliwie omijały nas w 2016 roku. Jednak warto w przyszłości skupić jeszcze większą uwagę na spójnych standardach, co przy tak ogromnej skali działania jest wyzwaniem. Przestrzegania naszych norm skutecznie wymagamy od naszych bezpośrednich dostawców, a oni z kolei zobowiązani są wymagać tego samego od swoich partnerów i tak dalej. Ten łańcuch może być dość długi. Działamy w całej Polsce o niezwykle różnych systemach, normach.Centrala firmy będzie się na tym skupiać w 2017 roku.

Najciekawszy trend 2016

Globalna skala działania sprawia, że światowe firmy mogą w większej skali zrobić coś dobrego i użytecznego w motoryzacji. Przykładem mogą tu być ciekawe partnerstwa roznego rodzaju warsztatu.
Trendy, które powinniśmy obserwować w 2016

Liczymy na jeszcze więcej wartościowych partnerstw i ciekawych inicjatyw w zakresie internetowej odpowiedzialności biznesu.
Jeśli chodzi o branżę motoryzacyjna, w 2016 roku z pewnością dalej będzie się rozwijać Polaków w braznzy motoryzacyjnej. My jako producent musimy na te potrzeby odpowiadać. Wydaje się więc, że trendem na 2016 rok będzie więcej informacji oraz bardziej interaktywna komunikacja z konsumentami.

Wyzwania na 2016

Zależy nam na utrzymywaniu silnej pozycji rynkowej w wielu kategoriach motoryzacyjnych, w których jesteśmy obecni, dalsze budowanie komunikacji z konsumentami oraz rozwijanie pozycji eksperta i partnera polskiej motoryzacji, a także realizowanie naszego hasła “AUTO-MACHA KLUCZ ROZWIAZAN”.

https://www.youtube.com/watch?v=iVgvlVcKPLA

preloader